Zaborówiec i znajdujący się w nim Archidiecezjalny Dom Rekolekcyjny im. św. Urszuli Ledóchowskiej stał się miejscem odnowy dla wielu, dzięki połączeniu postu Daniela z rekolekcjami. Nie inaczej jest z panią Anielą, która przyjeżdża w to miejsce od prawie 20 lat.

Pani Aniela – wiara i medycyna idą w parze

Pani Aniela, lekarz z powołania i uczestniczka rekolekcji, podkreśla znaczenie modlitwy w swojej pracy zawodowej. Rozdając różańce i medaliki pacjentom, łączy naukowe podejście z głęboką wiarą.

Post Daniela – więcej niż dieta

W Zaborówcu post Danielowy staje się nie tylko metodą na oczyszczenie ciała, ale i sposobem na duchowe odnowienie. Pani Aniela podkreśla, że rekolekcje znacznie potęgują wartość postu, pomagając przetrwać trudności.

Transformacja Zaborówca – od 2005 do dziś

Rekolekcje w Zaborówcu przeszły znaczną transformację od pierwszej wizyty Pani Anieli w 2005 roku. Zmieniło się podejście do rekolekcji i różnorodność oferowanych treści, zawsze jednak z naciskiem na chrześcijańskie wartości.

Wspólnota – klucz do sukcesu Zaborówca

Rekolekcje w Zaborówcu charakteryzuje duch wspólnoty, gdzie każdy uczestnik wspiera drugiego. To miejsce, w którym ludzie są otwarci, życzliwi, i gdzie każdy może odnaleźć wsparcie w swojej wierze.